WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Razem możemy więcej

dyskryminacja

 

Petycja w sprawie umożliwienia rodzicom wyboru diety wegetariańskiej lub wegańskiej w publicznej oświacie przyniosła rewolucję w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia i Instytut Żywnosci i Żywienia uznały dietę wegetariańską za odpowiednią dla dzieci na każdym etapie życia i rozwoju. O znaczeniu i wadze tych oświadczeń dla rodzin dzieci wegetarianskich nikogo nie trzeba przekonywać.

 

Obecnie wegemaluch zabiega o spotkanie międzyresportowe z Ministerstwem Edukacji, Ministerstwem Zdrowia, Instytutem Żywności i Żywienia, Głównym Inspektoratem Sanitarnym by ostatecznie stworzyć stanowisko, które będzie obowiązywało WSZYSTKICH dyrektorów publicznych placówek oświatowych.

 

Taki dokument byłby wiążący i uniemożliwiłby dyrektorom odmawiania przyjęcia dzieci wegetariańskich. Aby jednak móc rozmawiać na konkretach potrzebujemy od Was - drodzy wege rodzice informacji z jakimi przypadkami nietolerancji i odmowy spotkaliście się.

Piszcie do Nas bo razem będziemy mogli zrobić kolejny krok ku normalności i poszanowaniu życiowych wyborów.

 

Prześlij zgłoszenie przypadków dyskryminacji ze względu na stosowany sposób odżywiania.

...

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?