WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Wakacyjne warsztaty 'Owocny Rozwój'

 

Patronat Wegemaluch

owocny rozwójJuż w najbliższe wakacje w Zatoce Sztuki w Sopocie ekipa Owocnego Rozwoju ma zamiar ruszyć z inspirującymi warsztatami dla dzieci, które będą się odbywać co tydzień w lipcu i sierpniu. Jest to Projekt mający na celu stworzenie przyjaznej przestrzeni do zabaw i edukacji dla najmłodszych. Twórcy tego pomysłu stawiają na zdrowie, owoce, rozwój kreatywności i pasji tworzenia. Autorskie bajki, ciekawy program zajęć i zdrowe szejki są ich największymi atutami. Co najważniejsze - chcą, aby warsztaty były całkowicie bezpłatne, w związku z czym postanowili uzbierać fundusze na ich realizację poprzez Crowd Funding, czyli wsparcie społecznościowe. Do tego celu służy im popularny ostatnio portal Polak Potrafi.

 

Polak potrafiOwocny Rozwój to bardzo potrzebny projekt we współczesnym świecie, gdzie adresatami reklam żywności typu fast-food i słodyczy są często młodzi ludzie. Według najnowszych badań liczba otyłych dzieci w Polsce z roku na rok wzrasta. Jest to nieunikniony efekt siedzącego stylu życia oraz destrukcyjnej diety. ,, Wierzymy, że edukacja na temat świadomych wyborów konsumenckich może być jednym ze sposobów na rozwiązanie tego problemu – taki jest też cel naszych warsztatów” przekonują Anna Mandrela, Marcin Mosiejko i Piotr Denis koordynatorzy projektu.

Twórcy Owocnego Rozwoju chcą zmienić stereotypowe podejście do zdrowego odżywiania, które często jest uważane za drogie, trudne do przygotowania i niesmaczne. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w tani i prosty sposób przygotować zdrowe potrawy dla całej rodziny, które zachwycą swym smakiem każdego łakomczucha. Stawiamy na jak najmniej przetworzone potrawy, których głównymi składnikami są świeże owoce i warzywa. Podczas gdy dzieci będą bawić się i poznawać wartości odżywcze owocowo – warzywnych bohaterów z bajki ,,Vitaminki”, rodzice będą mieć okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych i wykładach na temat zdrowego odżywiania. Owocny Rozwój to wspaniała okazja do twórczego spędzenia czasu nad morzem dla całej rodziny.

Jednak aby projekt się udał niezbędne jest państwa wsparcie.

Pieniądze na realizację warsztatów zbieramy na stronie:
http://polakpotrafi.pl/projekt/owocny-rozwoj

Więcej informacji o Owocnym Rozwoju można znaleźć na naszej stronie: http://www.owocnyrozwoj.pl

Oraz na facebooku:
https://www.facebook.com/OwocnyRozwoj

Dla osób, które chciałyby pomóc w promocji i realizacji projektu, twórcy Owocnego Rozwoju przygotowali też specjalną grupę na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/118806208323967/?fref=ts

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?