WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Jesień w kuchni pięciu przemian

jesień w kuchni pięciu przemian
Jesień kusi różnorodnością barw i magią mgielnych poranków oraz coraz chłodniejszych wieczorów i nocy. Z tego również powodu coraz dłużej i częściej zaglądamy do opuszczonej i zakurzonej latem kuchni by odkryć nowe smaki i potrawy. Jesień mobilizuje nas by uzupełnić nadszarpnięte zapasy przetworów warzyw i owoców.
Na pewno cenne i bogate źródło pomysłów niezwykłych i smacznych potraw dostarczy 'Jesień w kuchni pięciu przemian' autorstwa Anny Czelej.

"Po lecie bogatym w smaki, kolory i zapachy, pełnym energii i słońca, przychodzi czas wyciszenia i harmonii. Jesień to świetny moment, aby się zatrzymać, sprzyja temu domninująca o tej porze roku Przemiana Metalu, która ucina ruch w górę energii yang, przygotowując nas na wkroczenie energii yoin skierowanej w dół."


Wraz z Anną Czelej zapraszamy do poznania i posmakowania bogactwa kujesień w kuchni pięciu przemianchni jesiennej. Na ponad 200 stronach znajdziecie propozycje jesiennych zup, na przykład: z prawdziwków, kiszonej papryki z ryżem czy z fasoli szparagowej i oliwek.
Ponadto sałatki i surówki, jesienne dania ciepłe, na przykład kotlety sojowe z mozzarellą jak również jesienne warzywa, przekąski i dodatki, desery oraz przetwory.


Jesienią dominują produkty o smaku ostrym, czyli wszelkiego rodzaju białe warzywa jak: korzeń pietruszki i selera, por, cebula, kalafior, chrzan czy kapusta. Jesienią musimy wzmonić organizm i przygotować go do zimy oraz często rozgrzewać, w czym pomoże doprawianie potraw czosnkiem, chili lub imbirem.

Książka - palce lizać.

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?