WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Wegemaluch w wersji mobilnej

wegemaluch na tabletZauważyliśmy, że coraz więcej z Was przyzwyczaja się do obsługiwania stron internetowych za pomocą palca :)

wegemaluch mobile

Aby ułatwić Ci korzystanie z Portalu Wegemaluch.pl w ten właśnie sposób przygotowaliśmy specjalną wersję, którą  łatwo obsłużysz, załaduje się znacznie szybciej i odnajdziesz przydatne informacje korzystając z przenośnego urządzenia, niezależnie od tego czy będzie to tablet czy smartphone.

Ma to niewątpliwe zalety - gdy będąc w sklepie chcesz sprawdzić np. dodatki E, lub porównać ceny produktów z tymi które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Możesz też w łóżeczku bądź na wakacjach oddać się lekturze artykułów.

Dołożyliśmy starań by mobilna wersja wegemaluch działała na wszystkich urządzeniach.

androidappledesktop

By korzystać z portalu w wersji mobilnej - przeglądarka w Twoim urządzeniu powinna być ustawiona w tryb mobilny. Przełącznie jej w tryb stacjonarny - pozwoli Ci przełączyć się pomiędzy wersjami portalu i korzystać z niego tak jak w komputerze stacjonarnym.

Nie musisz wpisywać innego adresu niż znany Ci adres portalu wegemaluch.pl - możesz używać tych samych odnośników i przesyłać je znajomym. QRCode wegemaluchMożesz również użyć dodatkowego - odpowiedniego oprogramowania, które możesz zainstalować w swoim tablecie lub telefonie i sfotografować dostępne kody QR, które dostępne są na każdej stronie portalu (prawy panel slide z ikonką kodu QR) - kod ma zapisany tytuł i adres strony na której go sfotografujesz.Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?