WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Zbiórka na rzecz Ukrainy

Chcesz pomóc demonstrującym na Ukrainie – osobom rannym i represjonowanym?ukraina zbiorkaFED1

Szanowni Państwo,

Dziś na ulicach Kijowa są setki, jeśli nie tysiące rannych. Pomóż nam zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc rannym i represjonowanym w Kijowie i innych miastach Ukrainy. Przyłącz się! Właśnie teraz szczególnie potrzebujemy Twojej pomocy!

W pierwszej kolejności zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup leków, koszty leczenia, środków opatrunkowych i żywności dla osób znajdujących się w szpitalach i szpitalu polowym na kijowskim Majdanie i w innych miastach na Ukrainie. Dziś ta potrzebna jest szczególnie aktualna.

Kiedy te najbardziej palące potrzeby zostaną zaspokojone za zebrane środki będziemy wspierać osoby represjonowane w ostatnich miesiącach za działalność na rzecz demokratycznych przemian na Ukrainie oraz ich rodziny. Z zebranych środków pokrywamy też część kosztów pobytu w Polsce rannych z Majdanu przebywających na leczeniu w warszawskich szpitalach.

Prosimy NIE PRZEPROWADZAĆ zbiórki darów rzeczowych. W obecnej sytuacji przerzucenie większych transportów przez granicę może być b. trudne jeśli nie niemożliwe.

ukraina zbiorkaFED2


W latach 80-tych polskie społeczeństwo mogło liczyć na wsparcie i solidarność tych, którzy już wtedy mogli cieszyć się życiem w wolnych, demokratycznych państwach.

Wesprzyjmy teraz Ukraińców w ich trwaniu i walce o lepsze jutro.

 


Fundacja Edukacja dla Demokracji
Education for Democracy Foundation
00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 9/11, Poland
Nr konta FED: dostępny na stronach fundacji.


 

 

 

W razie pytań dot. zbiórki prosimy o kontakt z Martyną Michalik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowano we współpracy z Fundacją Edukacja dla Demokracji

Nr pozwolenia na prowadzenie zbiórki publicznej: 41/2014

Więcej: http://edudemo.org.pl/pl/wesprzyj-nas/zbiorka-ukraina.html

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?