WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Głosy rewolucji żywnościowej - recenzja

Recenzja Wegemaluch.pl

Dobrego nigdy za małorewolucja żywnościowa

rewolucja frontNa szczęście i ku pokrzepieniu serc w naszym kraju coraz częściej mówi się o zdrowym i świadomym odżywianiu. Wielu z nas zaczyna przykładać wagę do tego, co ląduje na talerzu i jaki to ma wpływ na zdrowie. Każdego dnia ktoś dokonuje swojej małej rewolucji: najpierw jedzenie, później styl życia. Może za parę lat rozmowy na temat jedzenia nie będą już wzbudzały tak wielu emocji jak obecnie.

Głosy rewolucji żywnościowej to kolejna książka, która pozwala na poszerzenie wiedzy na temat jedzenia i jego wpływu na organizm. John Robbins, autor ‚Głosów‚ przytacza 21 rozmów, które przeprowadził ze specjalistami zajmującymi się na co dzień tematem diety i odżywiania. Rozmowy nie są tendencyjne i nie pokazują w różowych barwach pracy owych ludzi. Wspomniani specjaliści podejmując się badań nad dietą wegetariańską i wegańską wskazali dobroczynny wpływ na ludzki organizm i tym samym zmusili innych naukowców do zmiany ich sposobu myślenia, narażając się na nieprzychylność medycznego środowiska. Bo po co zmieniać to co już jest i co gorsze dlaczego ktoś każe mi myśleć i rozwijać się czytając najnowsze doniesienia medyczne???

Polecam ‚Głosy rewolucji żywnościowej ‚ by utrwalić wiedzę, by poszerzyć informacje.

Bo dobrego nigdy za mało.


Magdalena Sikoń, wegemaluch.pl

Fragmenty książki możesz pobrać ► stądCieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?