WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Akademia Świadomego Rodzica

Patronat Wegemaluch.pl

akademia świadomego rodzica

Projekt Akademia Świadomego Rodzica to cykl trzech pięciogodzinnych warsztatów dla rodziców, przyszłych rodziców, dziadków i opiekunów, które odbędą się w Warszawie. Warsztaty mają na celu poszerzenie wiedzy na temat wspierania dzieci w ich rozwoju zarówno intelektualnym, jak i emocjonalnym.

akademia rodzica M

Warsztat nr 1: Lubię swoje przedszkole!

(5 kwietnia 2014 r.)

Spotkanie poświęcone problemom socjalizacyjnym dziecka w przedszkolu, które pokaże rodzicom, jak dobrze przygotować dziecko do rozpoczęcia przygody z przedszkolem.

Warsztat nr 2: Holistyczne wspomaganie rozwoju dziecka niezbędne do wehścia w rolę ucznia

(10 maja 2014 r.)

Spotkanie dla rodziców i opiekunów dzieci 5- i 6-letnich, które ma na celu przygotowanie dziecka do nowej roli ucznia. Skupienie się nie tylko na rozwijaniu wiedzy ogólnej dziecka, lecz także jego logicznego myślenia i kompetencji społecznych.

Warsztat nr 3: Gotowość i dojrzałość szkolna szansą na udany start edukacyjny 6-latka

(termin wkrótce)

Spotkanie dla rodziców dzieci, które idą do 1. klasy związane z obniżeniem wieku szkolnego. Warsztat będzie dotyczył gotowości szkolnej dziecka, pokaże, w jaki sposób harmonijnie zadbać o jego rozwój i rozumnie pomóc mu rozpocząć naukę w szkole.

Więcej informacji o warsztatach oraz zapisy na stronie: http://sukcesnaobcasach.com.pl/szkolenia/

Prowadząca warsztaty: dr Katarzyna Dmitruk-Sierocińska

Z wykształcenia doktor nauk pedagogicznych. Szlify zdobywała pod okiem polskiego eksperta w dziedzinie wspomagania rozwoju dziecka, prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej. Z szeroko rozumianą pedagogiką przedszkolną i wczesnoszkolną – zarówno w wymiarze praktycznym, jak i teoretycznym – związana od ponad 15 lat. Autorka licznych artykułów naukowych i popularnonaukowych. Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny jednej z uczelni wyższych. Mówi o sobie, że ma to szczęście łączyć pasję z pracą zawodową. A to układ idealny. Dzieci są dla niej wieczną inspiracją, studnią pomysłów.

akademia rodzica warsztaty

 

Zapisz się na: www.sukcesnaobcasach.com.pl

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?