WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Smaczny przepis na zdrowie z Primaviką

336-x-280Primavika od września 2014r. startuje z kampanią promocyjną "Smaczny przepis na zdrowie z Primaviką". Jest to kampania promocyjna marek Primavika i Primaeco, której celem jest promocja zdrowego stylu życia, promocja produktów oraz wsparcie partnerów handlowych firmy. W ramach kampanii przygotowana została nowa strona www, kulinarny serwis internetowy, konkurs kulinarny dla internautów, konkursy dla odbiorców hurtowych i detalicznych oraz materiały BTL w punktach sprzedaży.

Ambasadorem marki i twarzą kampanii został znany z anteny TVN kucharz - Piotr Kucharski, który w ramach kampanii dla wszystkich sympatyków zdrowej i smacznej kuchni przygotował serię autorskich przepisów kulinarnych. Od września Kucharski wspólnie z Primaviką zachęca wszystkich do zdrowego odżywiania, przekonując, że zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne. W ramach akcji przygotowana została seria filmów kulinarnych, które pokazują, że gotowanie nie musi być czasochłonne i skomplikowane.300x600

Piotrowi Kucharskiemu w kampanii towarzyszy Marta Dymek – znana blogerka, autorka bloga kulinarnego jadlonomia.com, uznanego za najlepszy blog kulinarny 2013r. Dla fanów kuchni wegetariańskiej oraz roślinnej Marta Dymek przygotowała kilka ciekawych i oryginalnych przepisów kulinarnych. Do udziału w kampanii zostali także zaproszeni inni popularni blogerzy kulinarni. Przepisy Piotra Kucharskiego, Marty Dymek, blogerów oraz filmy kulinarne zobaczyć można będzie od września na specjalnie przygotowanej stronie: www.primavika.pl/konkurs .Filmy dostępne będą również w kanale youtube.

Dla wszystkich miłośników gotowania, bloggerów lub fanów zdrowego jedzenia, Primavika wraz z Piotrem Kucharskim przygotowała atrakcyjny konkurs kulinarny.

Konkurs będzie trwa od 1.09 do 31.12.2014r.

Aby wziąć w nim udział wystarczy przyrządzić potrawę z dowolnym produktem Primaviki i zgłosić swój przepis wraz ze zdjęciem gotowego dania na stronie www.primavika.pl/konkurs .

Jury, któremu przewodniczyć będzie Piotr Kucharski wybierze najciekawsze przepisy i nagrodzi je atrakcyjnymi nagrodami.Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?