WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Agnieszka Kaniewska

porady psychologa zwierzęcego
Trenerka psów w szkole DOGadajcie się. Odpowiada za prowadzenie szkolenia, testy i egzaminy dla psów terapeutycznych pracujących z dziećmi w Fundacji Terapeutycznej Pies dla Stasia. Wiele lat sama prowadziła zajęcia edukacyjne z udziałem psów w przedszkolach i szkołach. Promuje wiedzę prowadzącą do zrozumienia i wyszkolenia psów spokojnych, szczęśliwych i bezpiecznych dla otoczenia. Właścicielka trzech psów.

 

Poprawiono: czwartek, 07, czerwiec 2012 10:27

Odsłony: 1251

Dorota Hołówka


Psycholog, pedagog, international coach ICC, jest ekspertem w dziedzinie budowania relacji oraz swobodnego realizowania celów. Od 12 lat wspiera ludzi w obszarze motywacji. Założyciel Stowarzyszenia Nowa Psychologia. Wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w zakresie psychologii i filozofii, w Ican Institute na licencji Harvard Bussines w obszarze zarządzania, posiada międzynarodowy certyfikat ICC .Ukończyła II stopień Racjonalnej Terapii Zachowań. Praktykowała u Franka Farrellego- twórcy coachingu prowokatywnego, Richarda Bolstada- wybitnego nowozelandzkiego trenera NLP, Daniela Amen - neuropsychiatry oraz Davida Liptona- biologa komórkowego.

 

 

Poprawiono: czwartek, 07, czerwiec 2012 10:27

Odsłony: 1943

Joanna Adamiak

porady doradcy laktacyjnegoOd 2005 roku pracuje jako niezależny doradca laktacyjny. Pomaga mamom karmiącym na spotkaniach w grupie wsparcia, w szkole rodzenia, a także podczas konsultacji osobistych i telefonicznych. Mama trójki dzieci karmionych wyłącznie piersią. Ma duże doświadczenie we wspomaganiu laktacji żywieniem według zasady pięciu przemian opartym na wiedzy tradycyjnej medycyny chińskiej i naturalnym rytmie organizmu człowieka. Pracuje też jako terapeuta shiatsu, oferując nie tylko mamom karmiącym stymulujące i rozluźniające ciało masaże lecznicze.

Poprawiono: czwartek, 07, czerwiec 2012 10:29

Odsłony: 1457

Emilia Lorenc

Pomysłodawczyni  projektu ZdrowyPrzedszkolak.org
Dietetyk, diagnosta laboratoryjny, biolog molekularny

Łącząc starożytną mądrość medycyny naturalnej i nowoczesne odkrycia medycyny akademickiej w praktyce pomaga pacjentom pielęgnować i utrzymać zdrowie (wraz z mężem, lekarzem Markiem). Dodatkowo organizują i prowadzą spotkania z myślą o dzieciach, młodzieży, rodzicach, upowszechniając zdrowie oraz życie w zgodzie z przyrodą. Prywatnie mama w radosnej rodzinie z trójką dzieci.

Poprawiono: piątek, 10, luty 2012 11:10

Odsłony: 2576

Joanna Rąpała

Ukończyła AM Wydział Lekarski Oddział Stomatologii w Lublinie. Od 10 lat prowadzi własną praktykę stomatologiczną i zajmuje się współpracą z dziećmi. Stworzyła autorski program współpracy z dziećmi, który umożliwia, stosując techniki psychologiczne, współpracę z pacjentem mającym stres stomatologiczny. Prowadziła w latach 2004, 2005 program edukacyjno-profilaktyczny w 16 przedszkolach warszawskich. Udzielała się w roli eksperta na pikniku Fundacji Rodzić po Ludzku, w gazecie Wyborczej ukazał się wywiad w którym mówiła na temat ćwiczeń przygotowujących dzieci do współpracy z dentystą. Ma w swoim dorobku kilka artykułów w różnych pismach ogólnodostępnych. Stworzyła gabinet stomatologiczny, w którym można się czuć bezpiecznie.

Poprawiono: środa, 22, luty 2012 20:07

Odsłony: 1515
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?