WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Szczęśliwe i zdrowe dzieciństwo małych wegetarian

Polskie Radio Trójka

Wiedziałam, że córka będzie wegetarianką od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Było to dla nas naturalne, że skoro my nie jemy mięsa, to nasze dziecko też nie będzie. Może kiedyś Kaja podejmie decyzje, że chce żyć inaczej. Wówczas uszanujemy jej wybór – mówi mama Magda.

Gość "Matki Polki Feministki" przyznaje, że wegetariański sposób żywienia wciąż postrzegany jest w Polsce jako coś odmiennego, wiele osób traktuje go wręcz jak dziwactwo. - Pojawiły się nawet opinie, że dając dziecku tylko rośliny narażam je na choroby, że zabieram podstawowe składniki odżywcze jak żelazo czy białko – opowiada gość Joanny Mielewczyk.

Jak podkreśla mama Magda ciąża mamy wegetarianki nie jest inna. – Wegetariański sposób żywienia zmusza do świadomości tego, co znajduje się na naszym talerzu, zakłada bardziej świadome uzupełnianie diety – ocenia.

Przczytaj na stronie Polskiego Radia Trójka

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?