WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Konkurs - 'Rewolucja żywnościowa'

rewolucja-zywnosciowaWysłuchaj Głosów Rewolucji Żywnościowej

W puli nagród 3 książki:

"Głosy rewolucji żywnosciowej"
autorstwa Johna Robbinsa i Oceana Robbinsa

Przepisy na zdrowie

Planeta jest pod stałym naciskiem i nasze wybory, których dokonujemy każdego dnia, jeszcze nigdy nie były dla niej tak ważne. „Głosy rewolucji żywnościowej” to informacyjne i inspirujące narzędzie, które wyznacza nowy kierunek naszej planety.

Paul McCartney

 
Co zrobić by wygrać książkę?

 

Nagrodę w konkursie stanowią 3 egzemplarze książki Głosy rewolucji żywnosciowej, będącej zbiorem wywiadów ze światowej sławy ekspertami i działaczami z dziedziny zdrowego żywienia. Poruszają takie kwestie, jak jakość przetworzonej żywności, wegetarianizm, GMO, nowe modele produkcji żywności czy Sprawiedliwy Handel. Odnajdziesz tu kopalnię informacji i praktycznych wskazówek, dlaczego i jak dokonywać świadomych, pozytywnych wyborów żywnościowych. Przekonaj się o tym, jak wielkie znaczenie ma to, co znajduje się na twoim talerzu!

rewolucja zywnosciowa

 

Weź udział w Quizie wiedzy:

  Quiz dostępny jest TUTAJ ◄

  Postaraj się udzielić prawidłowych odpowiedzi.

  W większości pytań znajdziesz podpowiedzi.

  Uczestnicząc w konkursie respektujesz jego regulamin

  Aby wziąć udział w konkursie - zaloguj się!

ocean robbins

 

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Illuminatio www.illuminatio.pl. To wydawnictwo Nowej Ery, które posiada w ofercie książki o szeroko pojętym rozwoju duchowym, motywacyjnym a także o tematyce zdrowego żywienia.

Zawartością naszych koszyków głosujemy w sklepie, aptece, na bazarze czy w księgarni za tym, w jakim kierunku rozwinie się nasza cywilizacja. To my codziennie podejmujemy tę decyzję.

Opinia społeczna składa się z głosów jednostek – nie pozostawajmy więc obojętni, bo każdy głos ma znaczenie...

Tę książkę warto przeczytać, by móc wyrobić sobie własną opinię na temat świadomego żywienia. Być może uznacie zawarte w niej teorie za zbyt daleko posunięte. Być może – ale jeśli są one prawdziwe?


Jola Słoma i Mirosław Trymbulak

Głosy rewolucji żywnościowej - recenzja

 

Na Twoje odpowiedzi konkursowe czekamy
od 09.04.2014 godz 21.00 do 27.04.2014 godz. 20.00

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?