WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Przekaż Procent

Fundacja 'Tak dla zdrowia'

Fundacja tak dla zdrowia powstała na przełomie 2007 i 2008 roku w odpowiedzi na niepokojące sygnały o pogarszającej się kondycji zdrowotnej i fizycznej naszego społeczeństwa oraz brak należytej troski jednostek o własne zdrowie.

Od września 2009 r. Fundacja realizuje program Zdrowa Klasa – program profilaktycznych badań przesiewowych wzroku i postawy wśród drugoklasistów szkół podstawowych. To działania z zakresu profilaktyki i wczesnej prewencji chorób. Zwracamy uwagę na problem braku kondycji wśród dzieci oraz konsekwencji jakie niosą wady postawy i wzroku dla nauki i relacji szkolno – koleżeńskich. Program Zdrowa powstał jako odpowiedź na szereg badań społecznych pokazujących, że choć Polacy są świadomi znaczenia aktywności fizycznej czy profilaktyki zdrowotnej, jednak świadomość ta nie przekłada się na konkretne działania.

Poprawiono: piątek, 20, styczeń 2012 11:15

Odsłony: 7215

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja MaMa


Wspieraj działania MaMy. Przekaż nam 1% podatku lub wpłać darowiznę.

Nr konta: 43 1050 1041 1000 0023 0658 1790

KRS: 0000252539

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego od 2009 roku.

Nasze działania są zawsze nastawione na realne potrzeby matek - wynikają bezpośrednio z ich doświadczenia i są kierowane zarówno do nich samych, jak i społeczeństwa, władz lokalnych i sejmowych.
Od samego początku walczymy z barierami architektonicznymi, które uniemożliwiają poruszanie się z wózkami dziecięcymi lub inwalidzkimi.

Poprawiono: wtorek, 17, styczeń 2012 19:55

Odsłony: 6992

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Dzikie życie zależy od Ciebie. Twój 1% podatku pomaga je chronić.

KRS 0000120960


Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, niezależną od instytucji państwowych, politycznych czy religijnych. Przekazując Pracowni swój 1% za rok 2011 przyczyniasz się do skutecznej ochrony najcenniejszych wartości przyrodniczych kraju. Dzięki Waszemu wsparciu możemy chronić i dbać o zachowanie miejsc przyrodniczo cennych prowadząc społeczne kampanie, działania interwencyjne i monitoringowe oraz edukację polskiego społeczeństwa. Z uwagi na fakt, iż presja człowieka na najcenniejsze przyrodniczo miejsca dotyka każdego zakątka kraju, nasze działania mają zasięg ogólnopolski: dbamy o przyrodę i krajobraz Karpat i Sudetów, polskiego wybrzeża, puszczańskich lasów.

Poprawiono: środa, 18, styczeń 2012 19:25

Odsłony: 7448

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?