WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Przekaż Procent

Fundacja "Dziecięce Marzenia"

Fundacja „Dziecięce Marzenia” zaprasza do przekazywania  podatku dochodowego na Program „Pomóż Nam Pomóc”

Każdy podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych, wypełniając zeznanie podatkowe za dany rok rozliczeniowy (PIT) może przekazać  należny fiskusowi podatek na Organizację Pożytku Publicznego.


Fundacja „ Dziecięce Marzenia” jest Organizacją Pożytku Publicznego, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000006734.
Zachęcamy Państwa do przekazania    swojego podatku dochodowego za rok 2011, na realizację Programu  „ POMÓŻ NAM POMÓC”.


My Waszych pieniędzy nie zmarnujemy. Przekazane przez Państwa pieniądze przeznaczymy w całości na pomoc w wychodzeniu z bezradności dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej oraz z rodzin ubogich i patologicznych.

Poprawiono: wtorek, 10, styczeń 2012 21:04

Odsłony: 7298

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?