WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Przekaż Procent

Stowarzyszenie 'mali bracia Ubogich'

wegetarianizmStowarzyszenie "mali bracia Ubogich" otacza opieką samotne osoby starsze, cierpiące z powodu podeszłego wieku, choroby lub znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Gdy do codziennych problemów, trudnej sytuacji materialnej, dolegliwości zdrowotnych, a często niepełnosprawności, dołoży się samotność, bywa, że ciężar staje się zbyt wielki do udźwignięcia…

Nasi wolontariusze codziennie dokładają starań, by nadać sens ich życiu. Odwiedzają naszych Podopiecznych, troszczą się o ich zdrowie i kondycję psychiczną, towarzyszą na co dzień. Ich obecność, uwaga, uśmiech, ciepłe słowo dają seniorom radość i przywracają wiarę w życzliwość ludzką - tak bardzo potrzebne na tym etapie życia. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się mottem „kwiaty przed chlebem”, podkreślając znaczenie relacji międzyludzkich opartych na przyjaźni i empatii.

Poprawiono: sobota, 12, styczeń 2013 10:36

Odsłony: 7493

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia obejmuje opieką dzieci niepełnosprawne od roku 2007. W ośrodku organizowane są imprezy, ogniska, szkolenia, a przede wszystkim prowadzone są zajęcia hipoterapii. Dojeżdżają na nie podopieczni i wolontariusze niekiedy 30-40 kmw jedną stronę. Na czym polega więc moc tego miejsca?

Tak jak w każdej branży, do najistotniejszych czynników należą wiedza i doświadczenie. To tysiące godzin, godzin ćwiczeń, rozmów z dziećmi, godzin przechodzonych noga w nogę z końmi.

Niewątpliwą zaletą jest lokalizacja ośrodka, a co za tym idzie bardzo dobrze przemyślana różnorodność miejsc, w których prowadzone są zajęcia. W zależności od dyspozycji podopiecznego i od pogody, jazdy odbywają się na parkurze, pod dużym namiotem, albo co jest najbardziej przez wszystkich lubiane w terenie.

Poprawiono: poniedziałek, 14, styczeń 2013 23:48

Odsłony: 7995

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja Anny Dymnej 'Mimo Wszystko'

goodpaniaielaZamień 1% podatku na 100% radości!
Przekaż 1% podatku na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

 

1% podatku dla jednych oznacza złotówkę, dla innych to 10, 100, albo 1000 złotych. Każda wpłata jest dla naszej Fundacji bezcenna, ponieważ to właśnie ona może odmienić życie naszych Podopiecznych, przynieść ratunek osobom niepełnosprawnym i chorym, które nie mogą czekać na pomoc. Dla wielu z nich pomoc oznacza życie… Twój gest może wiele zmienić!

Poprawiono: środa, 13, luty 2013 13:45

Odsłony: 8099

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?