WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Przekaż Procent

Klub Gaja

Klub Gaja jest jedną z najstarszych polskich organizacji społecznych zajmujących się ochroną środowiska i prawami zwierząt. Został założony w 1988 roku przez Jacka Bożka. Wspierając działania Klubu Gaja chronisz przyrodę, ratujesz zwierzęta i rozwijasz edukację.


Pomoc zwierzętom jest działaniem, które przemienia świat – w ludziach buduje poczucie wartości, a zwierzętom oszczędza cierpienia.

Poprawiono: środa, 22, luty 2012 22:50

Odsłony: 7547

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja PEGASUS

Fundacja PEGASUS została założona w 2002 roku. Jest organizacją niekomercyjną, opierającą się wyłącznie na działalności wolontarystycznej i darowiznach. Jej głównym celem jest pomoc koniom, które cierpią na skutek niehumanitarnych działań człowieka oraz edukacja społeczna dzieci i młodzieży.

Naszą misją jest uświadomienie społeczeństwu, że zwierzęta uczą nas odpowiedzialności i wrażliwości, a kontakt z nimi kształtuje osobowość i pielęgnuje w nas ideę człowieczeństwa.

Od 2004 roku Fundacja Pegasus posiada status organizacji pożytku publicznego, dzięki czemu możemy liczyć na wsparcie podatników poprzez odliczanie 1% podatku dochodowego na jej rzecz.

Poprawiono: sobota, 17, marzec 2012 20:52

Odsłony: 7430

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja Dzieci Niczyje

Gosia (lat 14) boi się mieszkać ze swoim ojczymem, który przychodzi w nocy do jej pokoju.
Wojtek (lat 7) od roku nie widział swojej mamy, która wyjechała do pracy za granicą.
Tomek (lat 10) już 2 razy w tym roku został okradziony i pobity przez kolegów – nie chce dłużej chodzić do szkoły.

Oni wszyscy szukali pomocy dzwoniąc na 116 111 - bezpłatny, ogólnopolski Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Fundację Dzieci Niczyje.

Codziennie dzwoni do nas kilka tysięcy dzieci. Nie dla wszystkich wystarcza wolnych linii. Pomóż nam to zmienić. Przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje - KRS 0000 20 44 26. To dzięki ludziom takim jak Ty, dzieci w sytuacjach, z którymi nie potrafią sobie same poradzić, mogą do nas zadzwonić i otrzymać pomoc.

Poprawiono: sobota, 17, marzec 2012 20:45

Odsłony: 7454

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?