WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Horst - fotograf stylu

horstBędąc w Londynie nie sposób nie skorzystać z szansy jaką daje nam to miasto na poszerzenie horyzontów. Ilość muzeów i galerii (niekoniecznie handlowych) i tego, co mają do zaoferowania osobie żądnej odrobiny kultury, może być przytłaczająca. Dlatego wybierając się do stolicy Anglii warto wcześniej zastanowić się nad tym, co nas najbardziej interesuje i co chcielibyśmy zobaczyć. Jako że artykuł ten miał się znaleźć w dziale Modna Mama, postanowiłam nie odbiegać od związanej z nim tematyki i postawiłam na fotografię oraz modę - wybrałam się na wystawę do Victoria and Albert Museum poświęconą mistrzowi XX - wiecznej fotografii - Horstowi P. Horstowi. I wyszłam z niej zachwycona!

To pierwsza tak duża wystawa poświęcona temu wybitnemu fotografowi, jakim był Horst P. Horst (1906-99). Urodzony w Niemczech, rozdarty pomiędzy Paryżem, a Nowym Jorkiem, ostatecznie został obywatelem amerykańskim w 1943 roku. Był to mężczyzna skromny i dowcipny. Gdyby żył, zastanawiałby się pewnie, o co to całe zamieszanie! Z drugiej strony mógłby poczuć dumę, z powodu tego, iż jego nadzwyczajne fotografie mogą być podziwiane przez tak szerokie grono odbiorców i jednocześnie stanowić inspirację dla współczesnych fotografów - mody i nie tylko.

Poprawiono: wtorek, 03, luty 2015 10:26

Odsłony: 8350

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?