WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Dzień Dziecka w Temacie Rzeka

Patronat Wegemaluch.pl

mamaville-02Zapraszamy wszystkich na Dzień Dziecka w Temacie Rzeka plaża przy Moście Poniatowskiego w Warszawie. Wydarzenie organizuje Temat Rzeka i Mamaville 1 czerwca od godziny 11.00. W czasie imprezy zaplanowane zostały liczne atrakcje, takie jak: piknik, warsztaty, zabawy i gry dla całej rodziny, a także bazar, na którym uczestnicy będą mieli okazje zapoznać się z nowościami na rynku dziecięcym.

Temat Rzeka i Mamaville zapraszają na Dzień Dziecka.

Piknik rodzinny I Gry i zabawy I Warsztaty I Bazar

Bądźcie dziećmi w dniu dziecka i wpadajcie na wielką zabawę do Tematu Rzeka!
Rodzinny piknik pod znakiem śmiechu, radości, kreatywności, spontaniczności.

1 czerwca hulamy na plaży, gramy w ciuciubabkę, badmintona i warcaby, jemy dużo słodyczy, śmiejemy się, tańczymy i wygłupiamy. Będą koce i leżaki, bo plażujemy przy Moście Poniatowskiego.

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji, warsztatów, pokazów, zabaw i gier – nudy nie ma!
Poza tym Bazar Kids & Baby, czyli wystawcy i lokalni projektanci z najnowszymi kolekcjami dla najmłodszych – zabawki, wydawnictwa, design, ubrania.
Nakarmimy Was także – zdrowo i niezdrowo, bezglutenowo i wegetariańsko, co nieco dla dużych i małych.

W programie m.in.

* joga dla dzieci (5-8 lat)
* zajęcia ruchowe dla najmłodszych (1- 3 lata)
* joga dla rodziców z dziećmi ( 4 – wzwyż)
* zajęcia umuzykalniające
* Malowanie buziek
* Zaplatanie balonów
* Fryzurki spod chmurki
* Place zabaw
* Warsztaty ekologiczne

I dużo więcej. Sprawdzajcie nasz FB i stronę na bieżąco.

 

Poprawiono: piątek, 30, maj 2014 11:30

Odsłony: 5820

Dzień Matki i Dziecka - zaproszenie

Patronat Wegemaluch

współpne spędzanie czasuJak powiedzieć tym, których kochamy jak ważni są w Naszym życiu? Słowem, gestem, dotykiem czułym i delikatnym a może świetną zabawą i szaleństwem? Bo przecież nic bardziej nie zmienia świata jak uśmiech :):)
Dzień Matki, przypadający na 26. maja i Dzień Dziecka obchodzony 1. czerwca to doskonałe okazje by wspólnie spędzić czas, śmiać się i bawić. Aby ułatwić Wam wyjście z domu prezentujemy atrakcyjne i ciekawe propozycje. Zachęcamy do skorzystania i świetnej zabawy.

Poprawiono: piątek, 17, maj 2013 13:14

Odsłony: 12986

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2014

światowy dzień ziemi27. kwietnia w godzinach 10.00-18.00

Zapraszamy wszystkich na Pola Mokotowskie w Warszawie na Światowy Dzień Ziemi 2014, który będzie częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu "Zmieniaj nawyki - nie klimat!", dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, obchodzone od 1970 roku, obecnie w 192 krajach świata. Obchody organizowane są od Singapuru do Rzymu i od Alaski po Australię, a organizatorzy ze wszystkich krajów od wielu lat skupieni są w Earth Day Network, z siedzibą w Waszyngtonie.

W Polsce Dzień Ziemi obchodzony jest od 1990 roku. Tradycją jest finałowy festyn na Polu Mokotowskim w Warszawie, który gromadzi corocznie tysiące uczestników, dla których idea ochrony środowiska jest ważna.

Podczas festynu prezentują się samorządowe i rządowe instytucje zajmujące się ochroną środowiska, wyższe uczelnie, jednostki Lasów Państwowych i wiele organizacji pozarządowych. Po kilku latach przerwy do programu obchodów wrócą prezentacje polskich parków narodowych, zaprosimy 23 parki, które na Polu Mokotowskim zaprezentują swoją ofertę przyrodniczą, edukacyjną i turystyczną.

Poprawiono: sobota, 19, kwiecień 2014 21:19

Odsłony: 7486

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2012

W niedzielę 24. czerwca zapraszamy na warszawskie obchody Dnia Ziemi, które odbędą się na Polach Mokotowskich. Start godz. 10.00

Organizatorzy chcą podczas tegorocznego Dnia Ziemi promować potrzebę ochrony klimatu, zapobieganie efektowi cieplarnianemu oraz zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Przypominamy, że na całym świecie obchodzimy to święto 22 kwietnia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ekologią, przyjaznym środowisku stylem życia oraz tych, który poszukują inspiracji.


Światowy Dzień Ziemi to święto obchodzone w Polsce od 1990 roku, finał na Polu Mokotowskim gromadzi rokrocznie tysiące uczestników, dla których idea ochrony środowiska jest bliska. Uczestnikami festynu są głównie rodziny, ale też dzieci i młodzież szkolna. Festyn ma charakter interdyscyplinarny, podczas którego prezentują się samorządowe i rządowe instytucje zajmujące się ochroną środowiska, jednostki Lasów Państwowych, 23 parki narodowe, parki krajobrazowe i wiele organizacji pozarządowych.

Poprawiono: niedziela, 14, lipiec 2013 21:35

Odsłony: 6964

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Edukacja bez eksperymentów na zwierzętach

zwierzeta naukaZgodnie z przyjętą ustawą zabronione będzie przeprowadzanie procedur związanych z dotkliwym i długotrwałym bólem, którego nie można złagodzić.
Badania z wykorzystywaniem zwierząt dzikich i bezdomnych będą z kolei prowadzone tylko w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach. Nie będzie można przeprowadzać również procedur, które uniemożliwiłyby zwierzętom wydawanie głosu czy inne sposoby okazywania bólu. Eksperymenty z udziałem zwierząt mogą odbywać się tylko wtedy, gdy nie ma innej alternatywy.

Zakończyły się parlamentarne prace nad ustawą o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych. Ustawa jest przeniesieniem na grunt polski unijnej dyrektywy 2010/63/UE. Ustawa budziła duże zainteresowanie polskiej opinii publicznej. Szereg jej rozwiązań jest wyrazem kompromisu zawartego między naukowcami a organizacjami chroniącymi prawa zwierząt. Kompromis udało się osiągnąć dzięki osobistemu zaangażowaniu minister Leny Kolarskiej-Bobińskiej, gotowości do rozmowy strony społecznej, a także pracy i zrozumieniu sprawy przez posłów i senatorów.

Poprawiono: piątek, 16, styczeń 2015 20:15

Odsłony: 6598

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?