WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Media o Nas

Media o wegemaluch.pl

Wegemaluch.pl cieszy się coraz większą popularnością. Publikacje prasowe na temat portalu który tworzymy dla dzieci wegetariańskich oraz ich rodziców to dla nas największa nagroda.

Jesteśmy przekonani, że nie zawiedziesz się czytając nasze publikacje. Nie zawiedziesz się również czytając publikacje o nas w mediach.

Możesz pozostać z nami w stałym kontakcie na wiele sposobów. Możesz zarejestrować się w witrynie, zapisać się do  Newslettera Wegemaluch.pl, lub "polubić" nas w Facebook. Wybór należy do Ciebie!

  

 

Wakacje pod psem...

Wegemaluch o "Wakacjach pod psem..."VegeW czerwcowym numerze magazynu Vege 6/2012 przeczytasz artykuł Magdaleny Sikoń (red. nacz. wegemaluch.pl) i Moniki Trofimov (Prezesa Fundacji "Pies Dla Stasia")

 

str. 54. Jak poradzić sobie z wakacjami i swoim czworonogiem. Co począć kiedy nie możesz zabrać czworonoga ze sobą na wakacje, zostają znajomi lub hotel dla zwierząt.

 

Magazyn Vege wydawany jest przez międzynarodową Fundację Viva - Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt.

 


Zobacz więcej..

 

Poprawiono: środa, 08, styczeń 2014 20:44

Odsłony: 2612

Wypasione Dzieci

Poprawiono: sobota, 05, październik 2013 19:11

Odsłony: 2779

Rusza pierwszy w Polsce portal dla rodziców-wegetarian

gazeta wyborcza wrocławAgnieszka Czajkowska

01.12.2011 , aktualizacja: 01.12.2011 21:16

Magdalena Sikoń, mama rocznej Kai tworzy pierwszy w Polsce portal z listą żłobków, przedszkoli i szpitali, które respektują dietę wegetariańską i wegańską. We Wrocławiu nie znalazła ani jednej takiej placówki.  Magdalena Sikoń pracuje w mediach. Od dwóch lat jest wegetarianką, jej mąż nie je mięsa od przeszło 20 lat. Oboje są przekonani, że ich roczna córeczka Kaja też powinna być na takiej diecie.

Dlatego Sikoń postanowiła stworzyć pierwszy w Polsce portal dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Na stronie mają być nie tylko podstawowe informacje o wegetarianizmie, praktyczne porady i przepisy, ale też lista żłobków, przedszkoli i szpitali, które respektują taką dietę. Magdalena Sikoń: - To nie będzie portal ideologiczny. Nikogo nie chcę namawiać czy zmuszać do wegetarianizmu. Raczej chciałabym stworzyć taką bazę z podpowiedziami dla ludzi, którzy są tym zainteresowani. Z tego, co wiem, nie ma w Polsce podobnej strony ani bloga.

Poprawiono: piątek, 14, marzec 2014 18:26

Odsłony: 4218
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?